Korrespondentë MKDKronikëKronikë.PortalLajme nga komunat

Në Tetovë janë arrestuar persona të cilët duke shpikur aksidente kanë kërkuar para nga familjet e gjoja viktimave ose shkaqet

Janë arrestuar dy persona  nga Tetova  të dyshuar për mashtrim dhe keqpërdorim të të dhënave, të cilët  kanë shpifur se kanë ndodhur aksidente dhe kanë kërkuar para nga familjet  e gjija  viktimës ose shkaqet. Dje janë arrestuar A.Z. (21) nga fshati Cerovë dhe R.M. (44) nga Tetova pas denoncimit të 36 vjeçarit nga Kosova.

Back to top button
Close
Close