0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në spitale 1102 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë në Kovid-19, të lirë 740 shtretër

Numri i përgjithshëm i pacientëve pozitivë dhe të dyshuar në koronavirus të cilët trajtohen në repartet infektive të kryeqytetit dhe spitalet e vendit është 1102 dhe ka rreth 740 shtretër të lirë në kovid qendrat, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Back to top button
Close
Close