BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Në Shqipëri për një ditë 782 të sapoinfektuar dhe 13 të vdekur nga Kovid-19

- Të sapoinfektuar 782, të vdekur 13 dhe të shëruar 572 është bilanci i situatës epidemiologjike gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Back to top button
Close
Close