BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Shqipëri mbi 200 mijë persona kanë marrë dy dozat e vaksinës kundër Kovid-19

– Ministrja shqiptare e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, informoi se në vend imunizimi kundër Kovid-19 po realizohet me dinamikë të përshpejtuar.

Back to top button
Close
Close