BallkanKorrespondentë Botë

Në Shqipëri 641 raste të reja me Kovid-19, katër të vdekur dhe 379 të shëruar

- Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri virusi korona është diagnostikuar te 641 persona, nga 3.530 testet e bëra, që është 18 për qind e gjithsej të testuarve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close