0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive të vendit trajtohen 1197 pacientë me Kovid-19

Në 24 orët e fundit në kovid- qendrat në spitalet e vendit është lajmëruar se trajtohen gjithsej 700 pacientë pozitiv dhe të dyshuar në koronavirus, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close