0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive po mjekohen 926 pacientë me Kovid-19

– Numri i përgjithshëm i pacientëve pozitivë dhe të dyshuar ndaj Kovid-19 të cilët trajtohen në repartet infektive të kryeqytetit dhe spitaleve të tjera në të gjithë vendin është 926 dhe ka rreth 800 shtretër spitalorë të lirë në kovid qendrat, informuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close