0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në repartet infektive përgjatë shtetit po mjekohen gjithsej 514 pacientë, 740 shtretër janë të lirë

– Gjatë 24 orëve të kaluara në qendrat e kovidit në spitalet përgjatë vendit është regjistruar se po mjekohen gjithsej 311 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë me koronavirus.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close