0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive nëpër shtet mjekohen gjithsej 457 pacientë, ka shtretër të lirë

Në repartet infektive në vend mjekohen gjithsej 457 pacientë pozitivë ose të dyshuar për koronavirus, nga të cilët 264 në spitalet nëpër vend dhe 193 në repartet infektive në kryeqytet. Në kovid qendrat ka rreth 680 shtretër të lire, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close