0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive në vend trajtohen 833 pacientë, ka shtretër të lirë

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në spitalet në vend raportohet se trajtohen gjithsej 833 pacientë pozitivë dhe suspektivë për koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close