0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive në vend po mjekohen 617 pacientë, të lira 757 shtretër

Në repartet infektive në vend po mjekohen gjithsej 1.084 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë në koronavirus dhe në Kovid-qendrat ka 757 krevetë të zbrazët spitalorë, kumtoi sot Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close