0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në repartet infektive në vend po mjekohen 310 pacientë me Kovid-19, ka shtretër të lirë

Në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet e vendit është paraqitur se mjekohen gjithsej 310 pacientë pozitivë dhe të dyshuar me koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close