0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në repartet infektive në vend mjekohen 812 pacientë, ka shtretër të lirë 

Në 24 orët e kaluara në qendrat kovid në spitalet në të gjithë vendin është raportuar se mjekohen gjithsej 812 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë për koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close