0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në repartet infektive në vend mjekohen 598 pacientë me Kovid-19

Në 24 orët e kaluara në kovid qendrat në spitalet në gjithë vendin është raportuar se mjekohen gjithsej 314 pacientë pozitivë dhe të dyshuar në koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close