0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në repartet infektive në vend mjekohen 492 pacientë me Kovid-19

Në repartet infektive në vend në 24 orët e fundit raportohet se mjekohen gjithsej 492 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë për koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close