0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Qipro vendoset orë policore

Në dy javët e ardhshme, duke filluar nga sot, do të vendoset orë policore në Qipro, nga ora 21:00 deri në 05:00 të mëngjesit dhe do të hyjnë në fuqi masat e reja, të kumtuara javën e kaluar, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close