0_Maqedoni.PortalShoqëri

Në qendrat kovid në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 31 pacientë, gjithsej trajtohen 303 pacientë

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në Shkup në spitale janë hospitalizuar 31 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve nga virusi korona. Gjithsej 303 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar për Kovid-19 trajtohen në repartet infektive në kryeqytet.

Back to top button
Close
Close