0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në qendrat kovid në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 27 pacientë, gjithsej trajtohen 459 

Në 24 orët e fundit, 27 pacientë janë hospitalizuar në qendrat kovid në Shkup për shkak të ndërlikimeve me koronavirus. Gjithsej 459 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me kovid-19 po trajtohen në repartet e sëmundjeve infektive në kryeqytet, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. 

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close