0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Në qendrat kovid në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 24 pacientë, gjithsej trajtohen 333

Gjatë 24 orëve të kaluara në qendrat kovid në Shkup janë hospitalizuar 24 pacientë të rinj për shkak të ndërlikimeve të koronavirusit, ndërsa gjithsej 333 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me Kovid-19 po trajtohen në repartet e sëmundjeve infektive.

Back to top button
Close
Close