0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në qendrat kovid në Shkup janë hospitalizuar 42 pacientë, gjithsej trajtohen 463 persona

Gjatë 24 orëve të kaluara në qendrat Kovid - në Shkup janë hospitalizuar 42 pacientë të ri për shkak komplikimeve nga koronavirusi. Gjithsej 463 persona të dyshuar dhe konfirmuar me Kovid-19 po trajtohen në repartet infektive në kryeqytet, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close