0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Në qendrat e kovidit të vendit tonë po mjekohen 700 pacientë, ka 560 shtretër të lirë

– Në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet e vendit  është regjistruar se po mjekohen gjithsej 400 pacientë pozitivë dhe të dyshuar me koronavirus, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close