0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në qendrat e kovidit po mjekohen 670 pacientë, të lirë rreth 600 shtretër

– Në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet e vendit  është regjistruar se po mjekohen gjithsej 670 pacientë pozitivë dhe të dyshuar me koronavirus, me çka ka rreth 600 shtretër të lirë në repartet infektive, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close