0_Maqedoni.PortalShoqëri

Në qendrat e kovidit në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 56 pacientë, gjithsej mjekohen 489

Gjatë 24 orëve të kaluara në qendrat e kovidit në Shkup janë hospitalizuar 56 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve nga virusi korona. Gjithsej 489 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me Kovid-19 po mjekohen në repartet infektive në kryqytet, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close