BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në protestat në Irak humbën jetën 72 njerëz

 Bilanci i të vrarëve gjatë trazirave të dhunshme katër ditëshe në Irak u rrit  në 72 të vrarë dhe qindra të lënduar, kumtuan sot policia dhe shërbimet e shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close