0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Në Planin tonë të Aksionit nuk ka shenja të identitetit, përgjigja bullgare i përmban pozicionet e tyre të vjetra, thotë Pendarovski për MIA-n

Plani i Aksionit, të cilin ne ia ofrojmë Bullgarisë dhe në të cilin tani ata përgjigjen,  nuk ka absolutisht kurfarë momenti nga shenjat e identitetit - gjuha dhe kombi, por vetëm propozojmë pako të masave që do të duhej ta "lehtësojnë" atmosferën në muajt në vijim, thotë presidenti Stevo Pendarovski në intervistë për MIA-n.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close