EvropëEvropë.Portal

Në Paris, arrestohet një burrë që kërcënoi policinë me thikë

Policia franceze sot në Paris mposhti dhe arrestoi një burrë që kërcënoi policët me dy thika, njoftoi një burim policor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close