BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në Paraguaj konfiskohet kokainë në vlerë prej 500 milionë dollarësh

Policia e Paraguajit në portin Terport zbuloi dhe i konfiskoi rreth 2,3 tonë kokainë në një anije e cila po lundronte drejt Izraelit.

Back to top button
Close
Close