BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në një kontejner me banane janë gjetur 100 kilogram kokainë në portin e Athinës

Në portin e Athinës, Pireas, në brendësinë e një kontejneri plot me banane janë zbuluar dhe konfiskuar 100 kilogramë kokainë, të shpërndarë në 90 pako,, njoftuan mediat greke, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close