0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderShoqëri

Në Nish rivaksinim i të punësuarve në Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut

Në Nish sot rivaksinohen të punësuarit në Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut dhe të punësuarit në kompanitë e saj – vendet e të cilëve të punës janë me rrezik të lartë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close