0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар сликовито го објасни односот со навивачите на ПСЖ

Бразилецот Нејмар веќе на трети натпревар сезонава со свој гол му носи минимална победа на Пари Сен Жермен во француската лига, но и понатаму навивачите на клубот се против него.

Back to top button
Close
Close