0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар останува во ПСЖ до 2025

Бразилскиот напаѓач Нејмар го продолжи денеска договорот со ПСЖ до 2025 година, ставајќи со тоа крај на шпекулациите за негово евентуално враќање во Барселона.

Back to top button
Close
Close