0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë MKDShoqëri

Në Manastir u hap Konsullata e nderit e Republikës së Shqipërisë

Me ceremoni solemne dhe në prani të ambasadorit të Shqipërisë, konsuj të nderit, ministra qeveritar dhe kryetarë komunash nga rajoni i Pellagonisë në Manastir është hapur Konsullata e Nderit i Republikës së Shqipërisë, ndërsa këtë funksion do ta kryejë Imer Selmani.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close