0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Në kovid-qendrat në Shkup për 24 orë të shtruar në spital janë 48 pacientë, gjithsej trajtohen 476

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në Shkup janë të shtruar në spital 48 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve me koronavorusin. Gjithsej 476 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar për Kovid-19 trajtohen në repartet infektive në kryeqytet, bëri të ditur Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close