0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Në kovid qendrat në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 41 pacientë, ndërsa gjithsej po mjekohen 445 persona

Në 24 orët e kaluara, 41 pacientë të rinj u shtruan në kovid qendrat në Shkup për shkak të ndërlikimeve të koronavirusit. Gjithsej 445 persona të dyshuar dhe të konfirmuar për Kovid-19 po trajtohen në repartet e sëmundjeve infektive në kryeqytet, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close