0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Në Kovid-qendrat në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 34 pacientë, mjekohen gjithsej 286

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në Shkup janë shtruar 34 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve me koronavirus. Gjithsej 286 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar me Kovid-19 po trajtohen në repartet infektive në kryeqytet, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close