0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në Kovid-qendrat në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 22 pacientë, gjithsej po mjekohen 448

Në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në Shkup janë hospitalizuar 22 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve nga koronavirusi. Gjithsej 448 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar për Kovid-19 po mjekohen në repartet infektive në kryeqytet, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close