0_Web_AktualePolitikëShoqëri

Në Kovid-qendrat në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 20 pacientë, mjekohen gjithsej 274

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në Shkup janë shtruar 20 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve me koronavirus. Gjithsej 274 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar me Kovid-19 trajtohen në repartet infektive në kryeqytet

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close