0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Në kovid-qendrat janë hospitalizuar 1147 pacientë, të lirë rreth 740 shtretër

Numri i përgjithshëm i pacientëve pozitivë dhe të dyshuar me koronavirus që trajtohen në departamentet infektive në kryeqytet dhe në spitalet në të gjithë vendin është 1147 dhe ka rreth 740 shtretër të lirë spitalorë në kovid qendrën, kumtoi sot Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close