BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Në Kosovë kanë vdekur 16 persona, 690 të infektuar të ri dhe 337 të shëruar nga Kovid-19

Numri i viktimave të pandemisë me Kovid-19 në Kosovë u rrit në gjithsej 849 nga paraqitja e sëmundjes, pasi gjatë 24 orëve të kaluara kanë vdekur 16 nga të infektuarit me koronavirusin e ri, njofton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Back to top button
Close
Close