BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Kosovë dje janë regjistruar 15 të vdekur, 775 të infektuar dhe 553 të shëruar nga Kovid-19

Numri i viktimave nga pandemia e Kovid-19 në Kosovë është rritur në gjithsej 963 nga paraqitja e sëmundjes, pasi në 24 orët e fundit jetën e humbën 15 pacientë të infektuar me koronavirus, njofton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close