BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Kosovë dhjetë të vdekur, 707 të sëmurë dhe 550 të shëruar nga Kovid-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit Në Kosovë janë regjistruar dhjetë të vdekur dhe 707 raste të reja me Kovid-19, ndërsa në periudhën e njejtë, si të shëruar janë evidentuar 550 pacientë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Back to top button
Close
Close