Kultura.SlajderKulturëKulturë.Portal

“Në kërkim të Venerës” nga Norika Sefa në konkurrencën kryesore në festivalin e Roterdamit

Premiera botërore e filmit me metrazh të gjatë "Në kërkim të Venerës" me skenar dhe regji nga Norika Sefa, një bashkëprodhim kosovar-maqedonas, do të zhvillohet në muajin shkurt në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Roterdam, i përzgjedhur në programin "Tiger Competition".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close