BotëBotë.Portal

Në Katar takim i përfaqësuesve të Qeverisë afgane dhe talebanëve

Ekipi negociator i qeverisë afgane dhe anëtarët e udhëheqjes talibane u mblodhën sot në Katar në tentimin për të biseduar për përshpejtimin e bisedimeve që janë për disa muaj në ngecje, kumtuan personat zyrtarë nga të dyja palët.

Back to top button
Close
Close