0_Maqedoni.PortalShoqëri

Në Jutjub janë publikuar edhe dy audio incizime për Den Donçevin

- Edhe dy incizime audio u paraqitën sonte në një kanal të porsahapur në Jutjub nën emrin Don KorleDonev, me titull "Shkëlqeu fuqishëm në ditën 1 dhe 2".

Shkup, 26 qershor 2020 (MIA) – Edhe dy incizime audio u paraqitën sonte në një kanal të porsahapur në Jutjub nën emrin Don KorleDonev, me titull “Shkëlqeu fuqishëm në ditën 1 dhe 2”.

Në incizimet kinse është zëri i ish drejtorit të Fondit të Shëndetësisë, Den Donçev.

Para disa ditëve në Jutjub ishin publikuar tre incizime audio dhe një incizim për Donçevin.

Ai sot ishte thirr në stacionin policorë në Karposh të japë deklaratë sa i përket incizimeve audio dhe video dhe pas bisedës ishte larguar.

“D.D ishte ftuar me ftesë për bisedë në SP Karposh dhe sipas rregullit u paraqit vetë. Pas bisedës së realizuar, u largua”, informuan nga MPB. fc/

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close