BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në Jordan shkarrkohen dy ministra për shkak të darkës në restorant me më shumë persona

Ministrat jordanezë të Punëve të Brendshme dhe të Drejtësisë sot janë shkarrkuar nga detyra për shkak të shkeljes së protokolleve shëndetësore për pengimin e përhapjes së koronavirusit.

Back to top button
Close
Close