EvropëEvropë.Portal

Në Itali rënie e numrit të të sapoinfektuarve dhe të vdekurve nga Kovid-19

Gjatë 24 orëve të kaluara në Itali janë regjistruar 472 raste të reja të vdekjes nga virusi korona, që është ulje në krahasim me një ditë më parë kur ndërruan jetë 521 persona, njoftoi Ministria e Shëndetësisë në Romë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close