EvropëEvropë.Portal

Në Itali numër rekord i të infektuarve me 24.99 raste të Kovid-19, kanë vdekur 205 persona

Italia ka regjistruar numër rekord prej 24.991 të infektuarve të rinj me koronavirus në 24 orët e fundit dhe 205 persona të tjerë kanë vdekur nga Kovid-19, kumtoi sot Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close