BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në Indi në vit do të prodhohen mbi 100 milionë vaksina “Sputnik V”

Fondi Rus për Investime të Drejtpërdrejta dhe kompania farmaceutike indiane "Hetero" janë dakorduar që në Indi në vit të prodhohen më shumë se 100 milionë doza të vaksinës kundër koronavirusit "Spitnik V", bëri të ditur sot kompania ruse për zhvillim të vaksinave "Gamaleja".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close