BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi tre policë kanë vdekur nga Kovid-19, mbi 400 të infektuar

Në vetëm disa ditë, tre policë nga shërbime të ndryshme në tre qytete në pjesën veriore të Greqisë humbën betejën me Kovid-19, megjithëse ata janë mes moshës 50 dhe 55 vjeçare dhe nuk kishin asnjë problem shëndetësor, njoftuan mediat greke, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close