0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Në Greqi prej sot vendoset orë policore

Rritja e numrit të rasteve të reja me Kovid-19, një numër i madh i pacientëve janë kyçur në aparate dhe presioni që krijohet mbi sistemin shëndetësor, prej sot sjellin masa më të rrepta në Greqi, përveç karantinës që filloi të shtunën e kaluar, vendoset ehe orë policore prej orës 21 deri në 5 të mëngjesit, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close